چهارشنبه , ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
خانه / قیمت روز زرشک

قیمت روز زرشک

قیمت روز زرشک در۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ – چهارده شهریور ۱۴۰۰

نوع زرشکقیمت روز زرشک  – بیست و ششم مرداد ماه ۱۴۰۰
زرشک پفکی درجه یک۶۸ -۶۳ هزار تومان
زرشک لواشکی۱۰ هزار تومان
زرشک دانه اناری۴۵ – ۴۰ هزار تومان
زرشک پفکی – درجه یک صادراتی با بسته بندی مخصوص و دو سورت۷۰ هزار تومان

زرشک

اعضاء مختلف درختچه زرشک که هم از لحاظ غذایی و یا از لحاظ دارویی قابل استفاده می باشند شامل موارد

  •   ریشه
  • پوست
  • ساقه
  • برگ ومیوه

وجود موادی  مثل اکسی آکانتین وبربرین درریشه ان را به یک ماده ای تبدیل کرده است که از نظر دارویی قابل توجه و نظر است. از سایر مصارف اجزای مختلف زرشک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  مصارف خوراکی –  طعامها، آشهاوغیره
  •  صنعتی – رنگرزی ، تانن سازی ، منبت کاری وخاتم سازی
  • سایرمصارف آن  ازقبیل تهیه ژله ، مرباوتهیه نوشابه ها

قدمت گیاه زرشک به دوره ائوسن  زمین شناسی نسبت داده می شود. در ایران نیز از گذشته دور تا به امروز بسیار مورد توجه و عنایت بوده است. بطورخودرو و کشاورزی  در مزارع و کوهستان های مختلف ایران می روید. البته زرشک قرمز کشاورزی است و عمده ان تنها در استان خراسان جنوبی کشت می شود. چندین سالی است که به علت بهت شدن بازار زرشک کشت وپرورش آن بصورت یک گیاه اهلی بویژه درخراسان رونق گرفته است. زرشک برای برخی از خانواده ها تنها منبع درامد است. زرشک سیاه بی دانه نیز مزروعی است و در منطقه شمال غرب ایران در استان اذربایجان شرقی کشت می شود. زرشک سیاه دانه دار یا همان زرشک سیاه آبگیری نیز در مناطق کوهستانی و جنگلی همچون شاهرود، بجنورد و جنگل های شمال به صورت وحشی یافت می شود.

خرید عمده زرشک

در خرید یک کالا اولین پرسش این است که چطور می‌توان بهترین نوع آن کالا را با ارزانترین قیمت تهیه کرد؟ مطمئناً قیمت زرشک مسئله بسیار مهم و کلیدی در انتخاب زرشک مناسب است. ولی نباید فراموش کرد که نوع انتخابی زرشک بسته به آنکه به صورت خشک بخواهید خریداری کنید یا تازه و با در نظر گرفتن محل تولید زرشک و موارد مصرفی زرشک عواملی ابتدایی در تعیین قیمت زرشک می باشد. از ماه های پایانی سال ۹۸ که کرونا در ایران نیز چون دیگر کشورها شیوع پیدا کرد برآورد های متفاوتی در مورد عواقب اقتصادی کووید ۱۹، اینجا و آنجا ذکر شده که البته گاهی روایت های ضد و نقیضی نیز در میان خیل آمارها رؤیت می شود. اما ابعاد گسترده خسارات اقتصادی ناشی از همه گیری کرونا مسئله‌ای است که گذشت زمان و زاویه دیدی بیطرف می تواند آن را بررسی کند و به نتیجه دقیقی برسد. با این وجود کاهش درآمدها، افزایش بیکاری و فشار هزینه‌ها شرایط حادی را موجب شده است. همین عدم وضوح و شفافیت همراه با رکود اقتصادی چشم‌انداز مبهمی و پرخطری را بر سر راه انواع و اقسام کسب و کارها در کشور قرار داده است که تولید و فروش زرشک نیز بی تردید از این تهدیدها مصون نیست. با شیوع کرونا در ایران تقاضا در بازار ها بسیار پایین آمده و بسیاری از مشاغل به بن بست رسیده اند و تعطیلی بسیاری از کسب و کارها آسیبی جدی به شرایط زندگی معمول مردم زده است. در مورد بخش کشاورزی نیز تریبون های رسمی اعلام کرده‌اند که بخش های صنعت و کشاورزی آسیب‌پذیرترین بخش در سال ۹۹ هستند. عمده فروشی و خرده فروشی ها افت کرده و تقاضای پایین برای خرید زرشک باعث کاهش باورنکردنی قیمت زرشک در اوایل سال ۹۹ شد. این قضیه به کشاورزان زحمتکش شوک وارد کرد و موجب هراس از ارائه زرشک به بازارها شد. برای خرید عمده زرشک با ما در تماس باشید.

قیمت عمده زرشک پفکی، قیمت عمده زرشک دانه اناری، قیمت عمده زرشک کوهی ، فروش زرشک پفکی در بازار تهران ، قیمت زرشک دانه اناری در مشهد، قیمت انواع زرشک خراسان جنوبی، قیمت روز زرشک پفکی، قیمت روز زرشک پفکی صادراتی ، قیمت روز زرشک دانه اناری ، فروش زرشک پفکی صادراتی ، تولید زرشک قاین ، تولید زرشک در بیرجند ، قیمت عمده زرشک فله . خرید زرشک در تبریز و اصفهان ، خرید فله ای زرشک، خرید زرشک خشک بیرجند ، مشکلات تولید زرشک در خراسان جنوبی، قیمت عمده زرشک در سال ۱۳۹۸ ، فرق زرشک پفکی و دانه اناری ،تولید زرشک ارگانیک، خرید عمده زرشک دانه اناری و پفکی در اصفهان ، زرشک دانه اناری چیست؟  زرشک پفکی چیست؟ قیمت زرشک ۹۹ ،  آیا زرشک آبی همان زرشک سیاه دانه دار است؟ قیمت زرشک سیاه ۹۹، قیمت زرشک کرمانشاهی در سال ۹۹. فروش زرشک خورشت خلال در سال ۹۹، قیمت خرید عمده زرشک فله، خرید انواع زرشک پفکی و دانه اناری خراسان جنوبی، قیمت روز زرشک سیاه، قیمت روز زرشک فله، قیمت زرشک دیجی کالا، زرشک کیلویی چند ۹۹، قیمت روز زرشک دانه اناری، قیمت روز زرشک زیر تالاری، قیمت زرشک قاین در مشهد ، فروش زرشک ۹۹ ، انواع زرشک بیرجند و قاین در سال ۹۹، قیمت زرشک در ۱۲ شهریور ماه ۹۹، زرشک پفکی یک کیلویی، قیمت  زرشک بسته بندی شده گلستان.  قیمت زرشک باکیفیت قاین امروز، قیمت انواع زرشک در بازار، قیمت روز زرشک خلال کرمانشاهی، زرشک و زعفران قاینات، مرکز خرید زرشک خراسان جنوبی، زرشک تازه پفکی اعلا یک کیلویی، زرشک پفکی اعلا -خشکبار ایران ، قیمت روز زرشک اعلا در بازار تجریش، زرشک خشک پلویی در شهر اصفهان، بهترین نوع زرشک چیست؟ زرشک خشک کیلویی چنده، قیمت خرید زرشک پلویی برای رستوران، گران قیمت ترین نوع زرشک در بازار ایران، قیمت زرشک در بیست و نهم اسفند ماه سال ۹۹. قیمت زرشک در سال ۱۴۰۰ ، قیمت عمده زرشک پفکی در۶ فروردین ماه ۱۴۰۰، خرید و فروش عمده زرشک در خراسان جنوبی و تهران، فروش زرشک پفکی در نوزدهم فروردین ۱۴۰۰، فروش انواع زرشک در بیست و چهارم فروردین ۱۴۰۰، فروش زرشک معمولی در خرداد ۱۴۰۰. تولیدکنندگان زرشک در خراسان جنوبی، تامین کننده بزرگ زرشک پفکی. تولید کننده زرشک پفکی ، فروش زرشک دونه اناری در تهران و مشهد، فروش عمده پودر زرشک ، قیمت روز زرشک در۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۰، کارخانه زرشک در بیرجند و قاین، فروش زرشک به قیمت درب کارخانه، قیمت زرشک سیاه در دیجی کالا، خرید زرشک پفکی درجه یک در بیرجند .

قیمت زرشک دانه اناری

برای اطلاع دقیق از قیمت انواع زرشک  و استفاده از مشاوره همکاران زرشک آبرام  با ما در تماس باشید!

کانال تلگرام