قیمت زرشک معمولی در بازار عمده فروشی

به چه زرشکی در اصطلاح عامیانه زرشک معمولی می گویند و قیمت زرشک معمولی در بازار به صورت عمده چقدر است. زرشک معمولی یک واژه دوگانه است که در محافل علمی و بازار دو معنی مختلف دارد.

زرشک قرمز ایرانی – Berberis Vulgaris  یا Common Barberry

در انگلیسی به زِرشک قرمز ایران،  common Barberry می گویند که ترجمه آن به فارسی زرشک معمولی می شود. واژه زرشک معمولی از لحاظ علمی در کنار سایر گونه های زرشک تعریف می شود.

 

ما نیز زرشک قرمز ایرانی را در بعضی جاها زرشک معمولی  نامیده ایم. میوه این گونه زرشک خوراکی  و بی دانه است. بخش اعظم آن در ایران و به طور خاص در خراسان جنوبی پرورش می یابد. این میوه و مشتقات و فراورده های آن در دنیا خیلی شناخته شده نیست.

زرشک ایرانی

زِرشک معمولی در بازار

اصطلاح زرشک معمولی در بازار معنی و مفهوم دیگری دارد. به نظر می رسد آن چیزی که از آن به عنوان زرشک معمولی در بازار نام برده می شود زرشکی است که ظاهر و کیفیت متوسط دارد و مثلا در مصارف خانگی و رستورانی از آن استفاده می شود. زرشک معمولی زرشکی است که  سورتینگ آن نیز به شیوه معمولی انجام می پذیرد و در آن دقت خاصی ارایه نشده است.

 

مثلا اگر زرشک پفکی است مخلوط چند درصدی از زرشک دانه اناری در آن دور از ذهن نباشد. حتی شاید بتوان گفت وقتی صحبت از زرشک معمولی می شود  زرشک با کیفیت پایین تر مثل زرشک دانه اناری مد نظر باشد.

قیمت زرشک معمولی

قیمت زرشک معمولی نیز بنابراین قیمتی ارزان  است و خیلی گران نیست و در یک گستره ای کوتاه از قیمت ها  تغییر می کند که آن تغییر  هم البته بسته به کیفیت زرشک دارد. شاید بتوان گفت زرشک معمولی در مقابل زرشک خیلی لوکس قرار دارد یا مثلا زرشک معمولی شاید بتوان گفت که زرشک ارگانیک نیست چراکه زرشک ارگانیک یک زرشک خاص است.

 

ما بسیار در مورد قیمت روز زرشک و قیمت عمده زرشک پفکی و قیمت زرشک دانه اناری صحبت کرده ایم. در زیر لیست قیمت زرشک آبرام برای انواع مختلف زرشک شامل زرشک معمولی و زرشک لوکس صادراتی مشاهدی می فرمایید.

 قیمت زرشک معمولی

قیمت زرشک در بازرگانی آتما – برند آبرام

ما در بازرگانی آتما با برند تجاری زرشک آبرام انواع زرشک و مشتقات  آن از قبیل کنسانتره زرشک و مربای زرشک را به صورت عمده فروشی عرضه می کنیم.

با ما در ارتباط باشید. به دیدن ما در خیابان یوسف آباد تهران بیایید تا انواع زرشک را از نزدیک دیدن فرمایید و راحت تر زرشک مورد نظر خود را با قیمت مناسب انتخاب نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما