شنبه , ۱۲ مهر ۱۳۹۹
خانه / زرشک پفکی / قیمت زرشک در ۹ مهر ماه ۹۸

قیمت زرشک در ۹ مهر ماه ۹۸

قیمت فروش زرشک در نهم مهر ماه با تغییر قیمت زرشک دانه اناری نسبت به روز ۸ مهر ماه رو برو بود. قیمت زرشک پفکی همچنان نسبت به روز قبل بی تغییر ماند.  از دلایل این امر ورود زرشک دانه اناری محصول سال ۹۸ به بازار است. ما در مجموعه آبرام با فعالیت در در دو منطقه اصلی یعنی خراسان جنوبی و تهران سعی در کوتاه کردن مسیر عرضه زرشک به بازار نموده ایم تا بتوان زرشک را مناسب ترین قیمت جهت صادرات و مصرف داخل تهیه نمود.  ما تولید کننده و صاحب کارگاه های زرسک پاک کنی هستیم و همچنین پخش کننده زرشک در بازار تهران و سایر شهر  ها می باشیم.  از این رو تمام زنجیره تولید تا عرضه را در این مجموعه انجام می دهیم. برای استفاده از مشاوره همکاران ما در ارتباط باشید تا خرید مناسب نیاز خود را انجام دهید.

 

نوع زرشک قیمت روز زرشک  – ۷ مهر ماه ۹۸
زرشک پفکی ۷۴ هزار تومان
زرشک پفکی صادراتی ۷۸ هزار تومان
زرشک دانه اناری ۶۲ هزار تومان

فصل برداشت زرشک پاییز می باشد. از اواسط مهرماه اولین محصولات زرشک تازه و زرشک دانه اناری روانه بازار می گردد. زرشک خشک شده  تجاری زرشک پفکی یا دانه اناری است. از انجاییکه زرشک پفکی با کیفیت تر است قیمت ان هم بیشتر و بالاتر است. برای خرید انواع زرشک و مشاوره جهت خرید زرشک مناسب با مشاوران ما در مجموعه زرشک آبرام در ارتباط باشید. زرشک پفکی و دانه اناری که مبدا تولید آن خراسان جنوبی می باشد از نوع زرشک بی دانه است. گونه ان نام علمی بربریس ولگاریس دارد و در ایران بیشتر به عنوان چاشنی استفاده می شود. مصرف زرشک در زرشک پلو و همچنین ته چین یک باید است! به گونه ای که بدون زرشک این غذاها هویت ندارند.

قیمت زرشک

 

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش:شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال تلگرام: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

قیمت زرشک درجه یک

قیمت زرشک درجه یک در تهران – سال ۹۸

 زرشک درجه یک چه نوع زرشکی است؟ قیمت زرشک درجه یک در اوایل خرداد سال ۹۸ در تهران …

کانال تلگرام