مقالات

پرفروش ترین انواع زرشک

قیمت زرشک در ۱۰ مهر ۹۸

این پست قیمت زرشک در ۱۰ مهر ۹۸ را بررسی می کند. با فرا رسیدن فصل برداشت زرشک کوهی و زرشک قرمز انتظار می رود بازار زرشک دچار تغییراتی شود. این انتظار البته پیشتر در مورد زرشک کوهی به واقعیت پیوسته است و قیمت زرشک خشک سیاه که در سال گذشته کمتر از ۵۰ هزار تومان پیدا نمیشد به به یکباره در بازاز عمده فروشی زرشک حول و حوش ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان است.

 

این تغییر را می توان به فال نیکو گرفت چراکه قیمت آن در سال گذشته افزایش بی رویه داشت. قیمت زرشک سیاه کوهی نیز از شهرستان ها و مکان های محل برداشت ان همچون الموت، نوشهر، بیرجند و بجنورد بین ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان به فروش می رسد. با اینکه اولین محصول زرشک امسال که دانه اناری است، به بازار آمده است، اما همچنان نمی توان از قیمت دقیق امسال اطلاع حاصل نمود.

 

ما در سایر پست ها بارها اشاره کرده ایم که یکی از دلایل افزایش قیمت کالا ها از جمله قیمت زرشک کمبود آن در بازار است که امیدواریم امسال با بر طرف شدن این علت، قیمت زرشک پفکی و قیمت زرشک دانه اناری ۹۸ معقول تر شود. در نیمه اول سال ۹۸ به علت بالا رفتن همیشگی  و دایمی قیمت انواع زرشک، حتی در ترکیه و امارات زرشک را می شد با قیمت پایین تری خرید. چیزی که باعث تعجب بسیاری از خریداران زرشک در ان کشور ها شده بود.

 

سوال ان ها این بود که چطور می شود زرشک در ان کشور های مقصد با همه هزینه های حمل و نقل و گمرک باز هم پایین تا از قیمت زرشک در مبدا تولید آن باشد. همیشه بازار ثابت برای تجار بهتر است. بازاری که در ان مجبور به دادن قیمت روزانه زررشک نباشند. چراکه کمتر کشوری مانند ایران است که در ان قیمت ها دچار نوسان نه تنها روزانه که گاهی ساعتی می باشند. برای اطلاع دقیق تر از اخرین اخبار مربوط به زرشک و همچنین  قیمت انواع زرشک از جمله زرشک صادراتی با ما در تماس باشید.

قیمت زرشک در ۱۰ مهر ۹۸

 

نوع زرشک قیمت روز زرشک  – ۱۰ مهر ماه ۹۸
زرشک پفکی ۷۴ هزار تومان
زرشک پفکی صادراتی ۷۸ هزار تومان
زرشک دانه اناری ۶۲ هزار تومان

مقالات مرتبط

مرکز فروش عمده انواع زرشک