مقالات

پرفـــروش ترین برنج ها

برنج های اقتصادی

خرید زرشک پلویی در تهران – زرشک قرمز

چگونه میتوانیم خرید زرشک پلویی در شهر تهران را داشته باشیم؟ مخصوصا اگر رستوران دار ویا بنکدار هستیم وقصد خرید زرشک فله را داریم. تهران از شهرهای خراسان جنوبی که منبع تولید زرشک میباشند بسیاردوراست. به همین دلیل قیمت خرید زرشک پلویی به صورت عمده، از قیمت آن در شهرهای خراسان جنوبی بسیارگرانتر است.

اکنون سوال اینست که:

خرید زرشک خشک

البته بدون اینکه دردسرسفربه شهرهایی چون قاین و بیرجند را داشته باشیم.  قبل از پاسخ به سوال بالا باید ببینیم زرشک پلویی چیست؟‌

خرید زرشک پلویی – زرشک بی دانه

در بازار اسمهای مختلفی برای زرشک مورد استفاده در غذا میشنویم

  1. زرشک بی دانه
  2. زرشک پلویی
  3. زرشک ایرانی
  4. زرشک قرمز
  5. زرشک آشی
  6. زرشک معمولی

آیا بین زرشک پلویی و زرشک ایرانی تفاوتی وجود دارد؟ بین زرشک پلویی با زرشک بی دانه و یا زرشک قرمز چطور؟‌
جواب این سوال خیر می باشد. هیچ تفاوتی بین این نامها نیست. اینها نامهای مختلف برای یک محصول واحد میباشند. زرشک پلویی نام عامیانه تر زرشک قرمز ایرانی است.

زرشک پلویی

البته خود زرشک پلویی انواع تجاری دارد که عبارتند از:

  1. زرشک پفکی
  2. زرشک زیرتالاری
  3. زرشک دانه اناری

ما پیشاپیش درقیمت عمده زرشک در سال ۹۷ و ۹۶ انواع زرشک پلویی یا همان زرشک خشک ایرانی را به تفصیل شرح دادیم. همچنین درخرید عمده زرشک پفکی در بازار تهران اطلاعات مبسوط تری در مورد نحوه خرید بهینه و همچنین قیمت مناسب زِرشک ارایه داده ایم.

خرید زرشک آبرام

اکنون به سوال بالا بر میگردیم که چگونه خرید زرشک پلویی به قیمت مناسب داشته باشیم؟ 

ما در بازرگانی آتما با برند تجاری زرشک آبرام، این مسیر را برای شما کوتاه نموده ایم. اینک شما رستوران داران عزیز می توانید زرشک پلویی را به قیمت بنکداران بیرجند و قاین و در درب رستوران خود تحویل گرفته و پس از رویت مرغوبیت زرشک آن را خرید نمایید. ما لیست قیمت زرشک آبرام را همیشه بر روی وب سایت خود بروز میکنیم.

خرید زرشک پلویی

مقالات مرتبط

آبرام، مرجع قیمت انواع زرشک در ایران