سه شنبه , ۱۶ شهریور ۱۴۰۰
خانه / زرشک آبرام / خرید زرشک خشک در تهران – زرشک رستوران

خرید زرشک خشک در تهران – زرشک رستوران

خرید زرشک خشک با کیفیت، دغدغه بسیاری از کسانی است که نیاز روزانه دارند. از جمله رستوران داران و شیرینی پزی ها همواره نگران کیفیت و قیمت در آن واحد هستند. ما در یک متن جداگانه در مورد خرید عمده زرشک پفکی در بازار تهران صحبت کردیم. در اینجا به خرید زرشک برای رستوران ها می پردازیم.

مصرف زرشک در غذای ایرانی و غیر ایرانی

در غذاهای ایرانی مثل زرشک پلو، ته چین، دلمه و غیره زرشک خشک استفاده می شود. عده ای حتی به غذاهای مدرن و فرنگی نیز زرشک اضافه می کنند. مثلا انواع سالاد و نیمرو با زرشک بسیار خوش طعم می شود. زرشک در سالاد  می تواند جایگزین مناسبی برای آب لیمو باشد. بخصوص اگر آب لیموی تازه در دسترس نباشد چندین گرم زرشک که به ملایمت تفت داده شده است مزه سالاد را بسیار دل پذیر می کند.  می توان گفت که زرشک طعم ملس ترش و شیرینی به غذا می دهد. این طعم به ذائقه اکثر ایرانی ها خوش می آید.

در دنیا  طعم زرشک هنوز شناخته شده نیست و اگر به اکثر خارجی ها زرشک خشک را بدهید نمی دانند که با آن باید چه کنند و متاسفانه زرشک راه خود را هنوز به سوپرمارکت های خارجی باز نکرده است. از این رو صادر کنندگان  زرشک پلویی  باید فکری  برای آن بکنند و راهی پیدا کنند که این محصول خوش مزه را به دنیا بشناسانند.  اگر روزی یک روزی بتوان زرشک را در سوپر مارک های خارجی تهیه نمود می توان گفت که ما در صادرات این محصول موفق عمل کرده ایم.

خرید زرشک رستوران

خرید زرشک خشک – رستوران های تهران

زرشک در کنار زعفران، به غذای ایرانی هویتی منحصر به فرد می دهد. چنانکه زرشک و زعفران معمولا با هم قرین هستند. حتی بسیاری از تجار نیز این دو محصول را با هم تجارت می کنند.

خرید زرشک خشک

رستوان های سنتی نیازمند خرید زرشک خشک روزانه هستند. رستورانداران عمدتا برای خرید زرشک خشک به بازارهای تهران مراجعه می کنند. خرید زرشک خشک در بازار بزرگ نسبت به بازاری مانند بازار تجریش تا ۲۵ درصد نیز ارزان تر است. این نسبت برای خرید زرشک خشک از سوپر مارکت ها ۱۰۰ تا ۴۰۰ درصد ارزان تر می شود.

مصرف زرشک خشک در رستوران ها

مصرف میانگین ماهانه زرشک خشک یک رستوران در حدود ۵۰ کیلوگرم است. البته این میزان مصرف به رستوران مربوط می شود. رستوران های معروف طبیعتا فروش بسیار بالاتری دارند. طبق بررسی های ما میانگین همان حدود ۵۰ کیلو گرم است. رستورانداران برای خرید این مقدار کم گاها ناگزیرند شخصا به بازار مراجعه کنند. این مستلزم صرف وقت و انرژی است. هر چند که گاهی راه و چاره دیگری نیز ندارند. بعلاوه  کرایه حمل و نقل خرید زرشک خشک نیز به هزینه اضافه می شود. از طرفی چون مصرف همیشگی زرشک خشک دارند، ناگزیر به پرداخت هزینه اند.

از این رو صرفه جویی قابل توجه درپول و زمان است اگر رستورانداران بتوانند زرشک را مثلا به قیمت عمده فروشی بنکداران و یا حتی پایین تر و در درب رستوران های خود تحویل بگیرند.

رستوران تهران

زرشک آبرام

ما دربازرگانی آتما با برند تجاری زرشک آبرام راه حلی مناسب برای این مشکل فراهم آورده ایم. اکنون رستورانداران عزیز می توانند زرشک خشک را ارزان تر از قیمت بنکداری های تهران بخرند. قیمت فروش ما برای زرشک خشک قیمت بنکداریهای بیرجند و قائنات است. این شامل همه نوع زرشک از جمله پفکی و دانه اناری می شود.

سیستم یکپارچه ما شامل خرید مناسب از کشاورز و خشک کردن زرشک ، آماده سازی و حمل ارزان تر و پخش در تهران می باشد. به نحویکه قیمت زرشک خشک را بسیار پایین نگه داشته ایم.

قیمت زرشک آبرام

 بخشی از بنکداران تهران خرید زرشک خشک خود را از بازرگانی آتما انجام می دهند. لیست قیمت زرشک را روزانه در وب سایت ما ببینید. ما انواع زرشک خشک با گستره قیمت و کیفیت های مختلف داریم.  این گستره از زرشک خشک آبگیری تا زرشک خشک سوپر لوکس صادراتی است. با ما از طرق زیر در ارتباط باشید.

  جهت خرید، فروش و مشاوره انواع زرشک و فراورده های زرشک چون مربای زرشک (Barberry jam)، کنسانتره زرشک (Barberry Concentrate)و غیره به ما زنگ بزنید یا در کانال تلگرام و اینستاگرام ما عضو شوید.  
مدیریت فروش:شادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122980199
شماره تلفن ثابت: 02186046255
آدرس کانال تلگرام: barberry_abram@
پست الکترونیکی: info@abramfood.com
آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ۱۲، پلاک ۲۸

مطلب پیشنهادی

تولید کننده زرشک پفکی

بهترین نوع زرشک چیست؟

بهترین نوع زرشک چیست؟ قیمت زرشک پفکی و اناری- خرید زرشک پفکی و خرید زرشک دانه اناری.

کانال تلگرام